זיו שיפר רואי חשבון
הנהלת חשבונות - שאלות נפוצות - ללקוחות ucan2 (פורום נעול פורום נעול)
 פורום הנהלת חשבונות : הנהלת חשבונות - שאלות נפוצות - ללקוחות ucan2
נושא

נושא: האם יש לרשום תרומות בהוצאות

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
מנהל הפורום
Admin Group
Admin Group


הצטרף / הצטרפה: 15 August 07
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1889
נשלח בתאריך: 07 September 07 בשעה 23:29 | IP רשוּם
ציטוט מנהל הפורום

אבהיר כי תשלום עבור תרומה איננו נכלל בקטגוריית הוצאה אשר נרשמת בעסק,(לגבי עצמאים המנהלים חשבונות בשיטה החד צידית) ולכן אין לרשום את התשלומים הנ"ל במסגרת הוצאות העסק - בכל מקרה אין אפשרות לרשום את ההוצאה הזו כי לא כללנו בתוכנה סיווג להוצאה זו.
מה כן ניתן לעשות?
בגין תרומות ניתן לקבל זיכוי ממס, בתנאי שלתורם אישור לפי סעיף 46 ממס הכנסה - אם יש לו אישור כזה , זה אמור להיות רשום על הקבלה.
במקרה שהינך מבצע תשלום כזה , יש לשמור את הקבלות  עד למועד הגשת הדוח השנתי , ולמסור אלינו את כל הקבלות שנאספו במהלך השנה.
אנו נכלול את התשלומים בדוח האישי ונדרוש בגינם זיכוי ממס אם התשלום עומד במסגרת הכללים שנקבעו בחוק.
הזיכוי יהיה בשיעור 35% מסכום התרומה ויש מספר הגבלות - סכום מינימום של כ 400 ש"ח לשנה ( הסכום משתנה מפעם לפעם)
ויש מספר תנאים נוספים שלא אכנס אליהם , כגון שיעור מההכנסה וכדומה.




נערך על ידי מנהל הפורום - 12 October 07 בשעה 18:52


__________________
רו"ח יורם שיפר -מנהל פורום הנהלת חשבונות ללקוחות האתר.
התשובות בפורום אינן מהוות תחליף לייעוץ פרטני, ואין המשיב או המערכת אחראים לתוצאות השימוש בהן.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של מנהל הפורום חפש הודעות אחרות של מנהל הפורום בקר בדף הבית של מנהל הפורום
 

מצטערים, אינך יכול/ה להגיב לנושא זה.
פורום זה ננעל על ידי המנהל הכללי.

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה


Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 1.25
תרגום עברי באדיבות K קידום אתרים
Powered by Web Wiz Forums version 7.96
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide


העמוד הזה נוצר וחושב תוך 0.0547 שניות.

הנהלת חשבונות | פורום הנהלת חשבונות | מיסים עסקים והנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות - שאלות נפוצות - ללקוחות ucan2